Naša vízia

Chceme byť tými, ktorých bez váhania oslovíte, keď potrebujete internetovú stránku alebo mobilné aplikácie. Chceme byť vaším partnerom, ktorého máte radi kvôli priateľskému prístupu a profesionálnym službám.

Náš cieľ

Pracujeme tak, aby sme získali spokojného zákazníka. Keď je zákazník spokojný, rád sa vráti a nadviaže spoluprácu druhýkrát. Naším cieľom je prekonať vaše očakávania a príjemne vás prekvapiť.

Originalita

Dnes už skoro každý nápad má svoju konkurenciu. Ak sa nepodarí zaujať a odlíšiť sa originálnym spracovaním, projekt začína upadať. Zo skúseností vieme, že je to tak, preto sa snažíme o originálne spracovanie a inovatívnu myšlienku.

Referencie

Skúsenosti

Tvorbe web stránok sa venujeme od roku 2004. Za ten čas sme stihli získať cenné know-how. Vieme, čo funguje a hoci je každý projekt jedinečný, uplatňujeme úspešné princípy, ktoré prinášajú výsledky.

Kontaktujte nás

Full servis

Snažíme sa, aby ste na jednom mieste našli všetko, čo potrebujete. Šetrí to váš čas a vy sa už nemusíte starať o súvisiace služby. Zvyšok zabezpečíme my. Pozrite sa, aké služby vám poskytujeme.

Služby

Napísali o nás

“So službami sme spokojní, oceňujeme ochotu, rýchlosť a kvalitnú prácu. Tiež nápad ako sa dá niečo vyriešiť, firma nepozná pojem nedá sa. Všetko hravo zvládnu!”
“Firma FK Software nám vytvorila internetovú stránku nitrareality.eu doslovne na mieru a spravuje nám ju nonstop už dlhé roky. Stránka prešla určitým vývojom, mám na mysli jednak dizajnový a jednak technický, pretože internetový svet sa mení, a narastajú nároky zákazníkov. Firma robí pre nás aj naďalej údržbu stránky, jej správu a vylepšenia, ktoré so sebou prináša doba. So spoločnosťou máme veľmi dobré skúsenosti, má nielen veľmi dobrý prístup k zákazníkovi, ale vyzdvihujeme aj veľmi prijateľné cenové relácie. Neopomenuteľnou výhodou oproti ostatným spoločnostiam je aj krátke časové obdobie, ktoré firma potrebuje na to, aby splnila naše aj tie náročnejšie požiadavky. Odporúčame!”
“Firma FK Software pre nasu spolocnost spracovavala uz 2 projekty. S vysledkami som ja aj moji nadriadeni velmi spokojny. Velmi sme ocenili profesionalny pristup po celu dobu trvania projektov a vynikajucu podporu a reakcnu dobu v pripade novych nestandartnych poziadaviek z nasej strany. V pripade realizacie akeho kolvek dalsieho projektu sa na firmu FK Software zarucene obratime.”